O mně

Zabývám se poradenstvím.

 

Jsem držitel titulu  €uropean Financial Advisor™. Je to zatím nejvyšší možný titul, který je možný získat ve finanční branži.

Radím jak správně nastavit investice, správně využít dobrého dluhu úvěru a neplatit moc peněz za zajištění příjmu. Specializuji se na investování a tvoření portfolia pro Finanční nezávislost. Pomáhám budovat majetek klientů a ochraňovat ho.

 

Také se zabývám zajištěním rizik zejména osobních financí rodin, fyzických osob nastavením. Mými klienty jsou v současné době zejména manažeři, majitelé menších i větších firem. Mou nejdůležitější rolí je být efektivním průvodcem na cestě k finanční nezávislosti.

 

Své zkušenosti v tomto oboru sbírám již více jak 20 let a díky tomu obhospodařuji majetek klientů v investicích celkové výši cca 180 mil Kč. Pomohl jsem již cca 2000 klientům zabezpečit jejich příjem, investovat peníze nebo zajistit bydlení. Jsem správce majetku cca 150 rodin.

 

V rámci společnosti DRFG a.s pomáhám vyhledávat investiční příležitosti na trhu. Zejména je to energetika a nakládání s odpadem.

Cílem investiční skupiny DRFG a.s. je zhodnocovat kapitál prostřednictvím private equity investic do majetkových podílů v perspektivních společnostech a projektech.

 

Kancelář 

Finanční dům 

Dolní 132, Havlíčkův Brod

mapa zde